titulka-cerven17Toto rozšířené červnové vydání si vzalo za úkol nejen tradičně informovat o změnách a novinkách v oblasti tiskovin a doplňků. Rozhodlo se vám nabídnout mnohem víc − další, osvědčenou a moderní formu vzájemné spolupráce. A také se chce podělit o radost vítězů. Nás opravdu stojí za to číst.

Pokaždé, když připravuji nové vydání, vypisuji si myšlenky z jednotlivých článků a pak si je dám hezky dohromady a tvořím úvodník. Někdy se to povede lépe a někdy ještě hůře. Ale to už je takový úděl každého, kdo začíná s úvodem od konce. Tentokrát jsem udělal výjimku a začal popořádku. Léto mezi nás vběhlo po těch dlouhých sedmi chladných a chladnějších měsících jako ohnivá koule, meteorologové to sice považují na přelomu května a června za normální jev, ale já myslím na ty vaše rozehřáté stánky, trafiky a třeba i klimatizované prodejny, ve kterých lidé žádají více chlazených limonád, mraženého zboží a časopisů na dovolenou nebo k vodě. Obraty asi nebudou ani v tomto měsíci špatné, a tak se jistě zapotíte.

Být trafikantem a prodejcem je řehole i krásný úděl, se kterým se setkávám už více než 26 let. Potkal jsem vás za tu dobu mnoho. Šťastných a veselých i třeba trochu posmutnělých z nějakých drobných problémů. Ale všechny jste překonali. Na ty veselé a úspěšné kolegy se můžete podívat v dnešním vydání v obsáhlé reportáži z vyhlášení výsledků soutěže Trafika roku 2016, a aby vám opravdu nebylo v tom (doufejme) tradičním létě smutno, vězte, že vaše oblíbená soutěž pokračuje dalším ročníkem. Přihlásíte se tentokrát poprvé či znovu? Vyberete si tu správnou kategorii a konečně také vyhrajete? Upřímně vám ve vašem podnikání a současně i soutěžení budu držet palce.

Léto je tedy tu, Trafikant si dá jeden měsíc přestávku, aby vás navštívil opět v srpnu, a vy si zatím zkuste v klidu připravit své nápady a požadavky na to, co byste v příštích vydáních chtěli číst a vidět. Připište mi to k vyluštěné tajence naší křížovky. Budu se na vaše vzkazy těšit.

Rudolf Stáhlich, šéfredaktor

 

Vybíráme z obsahu tohoto vydání:

 

SOUTĚŽ: Taková byla Trafika roku 2016

Bohatá obrazová reportáž z předání cen vítězům.

 

NABÍDKA PNS: Letní nabídka doplňkového prodeje

Udělejte svým zákazníkům radost!

 

AKTUÁLNĚ: Společnost PNS

aktivně vstupuje do prostředí maloobchodních prodejen.

 

AKADEMIE: Je dobré stát se franšísantem?

Nabízíme pět bodů k vašemu úspěchu.

 

PROFIL: Čas pro hvězdy

Čtyřicet stran atraktivního mixu příběhů.

 

Časopis ke stažení zde: