Zazpíváme si?

titulka-duben-18Je vám také do zpěvu? Mně určitě ano. Dokážu se z toho opravdového jara a hřejivého sluníčka radovat jako malé dítě. A dokonce si k tomu i občas zazpívám. Přiznám se ale, že miluju hudbu trochu tvrdšího charakteru než tu, kterou jsem si zvolil jako motto našeho prvního článku v aktuálním vydání. Přečtěte si, doporučuji, je to hned na straně 4.

Dubnové vydání je hodně o číslech, praktických změnách a radách, ale i o novinkách v tisku a nových vydavatelích, kteří podstatně rozšiřují nabídku časopisů distribuovaných společností PNS. Dalo by se říci: samé dobré zprávy, přestože je to i dost o práci směřující k našemu společnému růstu. Jeden příklad za všechny. Využíváte informace na dodacích listech? Tento náš komunikační kanál je velmi oblíbený. Prakticky každý den je na nich nějaký vzkaz pro vás. Není vám i tak něco jasné? Neváhejte a napište hned svůj dotaz na e-mail kontaktního centra kc@pns.cz. Na dotaz odpovíme buď návrhem konkrétního postupu, nebo se budeme snažit o vámi popsanou službu rozšířit internetovou aplikaci Moje PNS, která by měla sloužit jako velká samoobsluha pro vše, co s PNS řešíte. Více na stranách 6 a 7.

A co takhle soutěž? V naší velké soutěži Trafika roku jsme se dostali do další fáze. Teď to bude ještě napínavější. Přihlašování do letošního roč- níku soutěže Trafika roku s posledním březnem totiž skončilo. Je potřeba přiznat, že přihlášek se nám sešlo opravdu hodně, což je skvělá zpráva. O tom, které trafiky získají titul v jedné z kategorií, se dozvíte už na počátku června. Ale to nic nemění na tom, že i v aktuálním čísle vám představíme pět přihlášených prodejen. Prohlédně- te si je na stranách 10 a 11. A můžete srovnávat a uvažovat, zda se určitě zúčastníte zase příště. Tahle soutěž se bude v příštím roce určitě zase opakovat. Tradice je tradice.

Jsme soutěživí a máme rádi hry. I ty v tomto vydání najdete. Vedle velké nabídky doplňku, tematicky se vztahujícího už ke květnu (udělejte si rychle čas na objednávku z našeho e-shopu!), vám představujeme i Play Games v článku pod typicky česko-futuristickým názvem Losy 21. století do každé trafiky. Vše o nich najdete na straně 12 a víc už vám nepovím, přečtěte si to sami a napište, jsme tu pro vás…

Krásný duben i láskyplný začátek máje vám přeje

Rudolf Stáhlich, šéfredaktor

 

Vybíráme z obsahu tohoto vydání:

 

AKTUÁLNĚ: Statistiky nejsou jen hrou s čísly

 

AKADEMIE: Jaká je síť obchodních zástupců PNS?

 

DOPLNĚK: Jste připraveni na mistrovství světa v hokeji?

 

O KOM SE MLUVÍ: Kutílek je časopisem pro ty nejmenší a přibude další?

 

PROFIL: Významný vydavatel CN Invest u PNS

 

ZÁBAVA: Ochutnejte naši mimořádně sladkou křížovku

 

Časopis ke stažení zde: